Erről nem is mondanék többet.
Az archívumot rendezi blikkfangos formába, érdemes vele egy kört futni, nekem bejött.
Ha multisite installt használsz, nagyon hasznos lehet ez a kis okosság, ami a blog admin felületén a cím mellé teszi legördülő listába az összes oldalt, így egy katt a váltás.
A bejegyzések látogatottságát méri, és ennek alapján készít rangsort köztük. Nálam az oldalsávban, A legnépszerűbbek dobozban találkozhattok vele.
A Twitter gyorslinkelős funkcióit emeli be a blogba: a @felhasználónév a szerzőket, a #címke a címkéket, az [URL]-eket pedig linkeket tudjuk beilleszteni a bejegyzésbe.
Ha egyszer valaki nekiáll a BuddyPress-szel dolgozni, és olyan csoportoknak akar csinálni központi felületet, amelyek többé-kevésbé már léteztek korábban is online jelenléttel, akkor ez az ő pluginje. A csoportok aktivitásai közé húzza a megadott RSS-csatornákat, így egy felületre össze lehet csatornázni minden megjelenést. Musthave.
A WordPress 3.0 verziója óta létezik a kiemelt kép funkció, ami gyakorlatilag a metaadatok közé beemeli az adott illusztrációt, és amivel mindenféle jóságot lehet elkövetni egy témában. A régebbi bejegyzéseknél ezt nagyon melós lenne visszamenőlegesen megoldani, erre született ez a plugin, ami az első képet a bejegyzésben átkonvertálja kiemelt képpé.
Segít megőrizni a józan eszünket, és azt mutatja, mennyi memóriát használunk fel a rendelkezésre állóból.
Kép forrása: CSS-Tricks