Budapest Link Bar

Jön a BKV új honlapja, ami kicsit tetszik, kicsit nem, lényeg hogy lesz, meg új, meg olcsóbb.

Ami érdekesebb, hogy a fejlécben vagy helyette megjelent az a csík, ami a minisztériumoknál, magyarország.hu-n az OKM honlapján is, mégpedig a budapesti helyi hivatalok, intézmények, szolgáltatások oldalival. Csekkoltam, ott az FSZEK, de a jelek szerint őket még nem vette elő a demszkytitkárnője, hogy tessék kirakni a dobozt (tudom, nyilván nem a demszkytitkárnője, nyilván hivatalos formában, nyilván nem az FSZEK fogja eldönteni, hogy mikor, hogy).

bpfejlec2

Igazából csak annyiban érdekes az egész, hogy milyen jó ötlet, és hogy a könyvtárak ilyet miért nem. A könyvtár.info simán csinálhatna egy ilyen vidzsetet. Andris?