Könyvtárépítészet reloaded

A könyvtárépítészet mindig kicsit mostohagyerek volt, no nem mintha nem érdekelne a téma, vagy nem szeretném azt a blogot – de valahogy sosem ment egyszerre két felületen publikálni. Viszont most megint bepörögtem, úgyanis kicsit nézegettem a statisztikáit, és arra kellett rájöjjek, hogy külföldön valószínűleg jobban ismerik, mint itthon. És tudjátok, mi a helyzet? Hogy ez sokkal, de sokkal jobban inspirál, mintha azt látnám, hogy itthonról nézik ugyanannyian, mint most teszik a világ különböző országaiból. Lehet, hogy hiúság, de nyilván van benne némi megvetés a magyar ugar iránt is.

Mindegy, a lényeg hogy újra dörren a szekér, indul a blog, igyekszem megint rendszeresen frissülni.