Holnap megyek MeetOFFni

Röviden (lehet, hogy Lilla kimoderál, vagy már nem veszi észre, hogy küldtem neki levelet, amit két hete kellett volna stb.):

Könyvtárosok meg a nagy izé

Sokan gondoják úgy, hogy könyvtárosnak menni nem jó ötlet, mert könnyen lehet belefutni olyan munkahelyi balesetekbe, mint egy túlsúlyos enciklopédia fejhez való csapódása 3 méteres magasságból. Ezenkívül rondák vagyunk és szexik, rövidlátók, hiperműveltek és csőben lakunk világképileg. Szerencsére ebből legfeljebb 50% igaz, persze egyénfüggő, hogy melyik 50. A szerencsésebbik felét pedig viszonylag könnyen meg lehetett győzni arról, hogy az internet nem a Világháló, nagybetűvel, hanem kommunikációs eszköz, többek közt, a maradéknak pedig egy idő múlva nem volt más választása. Erről az „egy idő múlva” alatt eltelt eseményeket foglalnám össze tíz percben, a nagyérdemű okulására. De ugye eljöttök azért?