DAT-konferencia – Látványtárak, múzeumok szekció (live)

Előzetes elhatározásom helyett akkor most itt (le fogok merülni, nincs áram).

Kasziba Levente (2 KAL), T. Bereczki Ibolya (Szabadtéri Néprajzi Múzeum), Rónai Iván (OKM), Toronyi Zsuzsa (Magyar Zsidó Múzeum és Levéltár), Samu Imre (Pella)

Rónai Iván beszámolt az EU-s tervekről a digitalizálást illetően (EDL, TEL Me Mor, Michael stb.) – szabványok, együttműködési keretek kidolgozása stb.

Toronyi Zsuzsa a Páva utcai múzeum előkészítési hátteréről beszélt. (Digitális és múzeumi világ találkozása.)

3 hozzászólás a(z) “DAT-konferencia – Látványtárak, múzeumok szekció (live)” bejegyzéshez

1. a pava utcat meghallgattam volna. iszonyu sokat kuzdottunk a torteneszekkel meg a filmesekkel meg az informatikusokkal, vagyis mindenkikkel. jo moka volt!